» » Київський Театр на Подолі найближчим часом запрацює

Київський Театр на Подолі найближчим часом запрацює

Київський Театр на Подолі найближчим часом запрацюєРобоча група міськадміністраціі щодо Театру на Подолі збирається на наступному засіданні погодити введення цієї будівлі в експлуатацію.

Про це заявив екс-керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, який очолював і досі формально керує робочою групою щодо Театру на Подолі. Gazeta.ua  

 

"Висновок держекспертизи - позитивний, тому на наступному засіданні робоча група планує розглянути рішення про погодження введення будівлі театру в експлуатацію", - сказав він.

Засідання відбудеться 29 вересня або 6 жовтня, розповів Бондаренко.

Проектна документація з реконструкції Театру на Подолі отримала позитивний висновок Української державної будівельної експертизи, повідомили у прес-службі корпорації Roshen.

"За результатами розгляду проектної документації встановлено, що вона була розроблена відповідно до вихідних даних на проектування з дотриманням вимог до міцності, надійності та довговічності об'єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення" – йдеться в повідомленні.

26 сентября 2017
Автор: sufler
Просмотров: 118
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.